Шаблон:СоциалЕвентСатурдаy

Извор: Едувики
Иди на навигацију Иди на претрагу

СОЦИАЛ ЕВЕНТ САТУРДАYМеет Белграде ин тастy wаy - ин тхе рестаурант. Ин тхис тоwн тхере ис а лот оф нице анд интерестинг плацес wхере yоу цан еат анд ењоy. Yоу маy финд алмост анy тyпе оф фоод yоу wант. Фор тхис евенинг wе аре гоинг доwнтоwн - ин тхе рестаурант намед Царусо wитх беаутифул Белграде панорама. Плеасе, јоин ус!
Интерестинг фацт:
Традитионал Сербиан фоод аре сарма, ћевапчићи, кајмак, гибаница! Натионал дринк ис сливовиз! Ењоy.